Uwaga
Serwis Wedamedia jest stroną firmową Grupy Wedamedia. Aby zostać wedapedystą, czyli Użytkownikiem z prawem do tworzenia i edycji artykułów, wystarczy zarejestrować się na witrynie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Liczymy na Waszą pomoc oraz wsparcie merytoryczne przy rozwoju także naszych innych serwisów tematycznych.

Pełnia Wiedzy

Z Wedamedia, wedukacja
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Projekt Pełnia Wiedzy to inicjatywa Grupy Wedamedia. Jego celem jest propagowanie wedukacji w każdej formie, zwłaszcza bezpłatnej, prezentowanie różnych punktów widzenia, a nie jedynie słusznej wersji danego problemu, czy preferowania paradygmatów naukowych, które nierzadko blokują rozwój badań, zamiast je wspierać. Nauka nie stoi w miejscu, a zdobywanie wiedzy to nieskończony proces i naszym zdaniem główny cel każdego inteligentnego człowieka w jego rozwoju osobistym.
Obejmuje on m.in. takie działania jak:

  • prowadzenie 11 serwisów internetowych
  • konkursy wiedzy
  • działania promocyjne
  • organizacja wydarzeń edukacyjnych, szkoleń, konferencji, spotkań autorskich, odczytów, wykładów
  • prowadzenie kanału wideo na YouTube z prelekcjami, wywiadami, filmikami edukacyjnymi
  • inne.
Ta strona została utworzona przez naszych Użytkowników i jest artykułem własnym Wedamedii, który może być poddawany edycji i uzupełnieniom, korygowanym przez redaktorów i administratorów serwisu. Jego edycje i autorów można zobaczyć tutaj. Możesz go kopiować i udostępniać z zachowaniem praw autorskich: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL