Uwaga
Serwis Wedamedia jest stroną firmową Grupy Wedamedia. Aby zostać wedapedystą, czyli Użytkownikiem z prawem do tworzenia i edycji artykułów, wystarczy zarejestrować się na witrynie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Liczymy na Waszą pomoc oraz wsparcie merytoryczne przy rozwoju także naszych innych serwisów tematycznych.

Plik:CC some rights reserved new 2.svg

Z Wedamedia, wedukacja
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 88 × 31 pikseli, rozmiar pliku: 7 KB)

Ten plik znajduje się w Wikimedia Commons i może być używany w innych projektach. Poniżej znajdują się informacje ze strony opisu tego pliku.

Opis

Opis Creative Commons some rights reserved image
Data
Źródło Self made, based on https://creativecommons.org/images/public/somerights20.gif
Autor tkgd2007
Inne wersje

Prace pochodne od tego pliku:

Licencja

PD-icon.svg Ten plik nie spełnia warunków objęcia prawami autorskimi i dlatego jest dostępna jako domena publiczna, gdyż nie zawiera części oryginalnych i twórczych, lecz jedynie elementy stanowiące dobro wspólne.
Trademarked Ten plik zawiera materiał, który może być obiektem prawa znaków towarowych na terenie jednej lub kilku jurysdykcji. Przed użyciem tego pliku proszę się upewnić, czy masz prawo do użycia go w zamierzonym przez Ciebie celu i w zamierzonych warunkach. Na Tobie spoczywa obowiązek upewnienia się, czy nie naruszysz prawa do znaków towarowych należącego do osób trzecich. Zobacz też nasze ogólne zrzeczenie się odpowiedzialności. Użycie tego znaku towarowego nie oznacza, że właściciel Wikimedia Commons lub Wikimedia Foundation na to zezwolił ani vice versa.
Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja.

Podpisy

Dodaj jednolinijkowe objaśnienie tego, co ten plik pokazuje

Obiekty przedstawione na tym zdjęciu

przedstawia

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny23:17, 25 kwi 2010Miniatura wersji z 23:17, 25 kwi 201088 × 31 (7 KB)Quibikoptimized

Poniższa strona korzysta z tego pliku: