Uwaga
Serwis Wedamedia jest w trakcie konfiguracji i testowania oraz wprowadzania treści. Dlatego nie wszystko jeszcze działa jak należy, co oznacza, że na przykład niektóre artykuły nie wyświetlają się poprawnie z braku ustawionych szablonów, modułów czy formatek css. Możecie jednak śledzić rozwój tego projektu na żywo oraz już teraz uczestniczyć w jego tworzeniu jako zarejestrowani Użytkownicy - wedapedyści. Liczymy na Waszą pomoc oraz wsparcie techniczne i merytoryczne przy rozwoju także naszych serwisów tematycznych.

Pomoc:Kontakt

Z Wedamedia, wedukacja
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zanim skorzystasz z naszych różnych form komunikacji zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Forum phpBB

Zabierz głos na Wiecu, napisz do Admina za pomocą formularza kontaktowego (wymagana rejestracja na Forum phpBB) lub skorzystaj z innych, wymienionych poniżej form kontaktu.

Discord

Mamy server na Discordzie pod nazwą Wedamedia, którym administruje Wedun, a każdy z projektów ma tam swój kanał dyskusyjny:

Można również korzystać z kanału głosowego, który nazwaliśmy Gadka.
Aby zostać członkiem naszej grupy dyskusyjnej na Discordzie należy się tam zarejestrować i dokonać potwierdzenia adresu e-mail oraz korzystać z Discorda przynajmniej 10 minut.

Facebook

Można napisać wiadomość do wybranej strony (fanpage'a) na Facebooku:

A także można się przyłączyć do grupy dyskusyjnej Wedapolis.

Instagram

Wedapedia posiada też konto na Instagramie.

Twitter

Możecie śledzić Wedapedię także na Twitterze.

Freenode

Kolejnym kanałem kontaktowym jest Freenode, gdzie każdy może zostać członkiem naszej grupy webczatowej i korzystać z kanału Kiwi IRC: #Wedamedia. Kanałem zarządza Wedun.

Telegram

Użytkownicy Telegramu mogą się skontaktować z nami za pośrednictwem kanału wedamedia.

Poczta e-mail

Pisz śmiało także na adres:admin[@]wedamedia[.]pl