Uwaga
Serwis Wedamedia jest stroną firmową Grupy Wedamedia. Aby zostać wedapedystą, czyli Użytkownikiem z prawem do tworzenia i edycji artykułów, wystarczy zarejestrować się na witrynie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Liczymy na Waszą pomoc oraz wsparcie merytoryczne przy rozwoju także naszych innych serwisów tematycznych.

Bratnie projekty Wedamedii/statystyki

Z Wedamedia, wedukacja
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Statystyki bratnich projektów Wedamedii, grupy koordynującej projekty serwisów internetowych, powstałej 21 lipca 2021 roku, wskazują nam tempo rozwoju poszczególnych serwisów. Obecnie 5 z nich jest w fazie zaawansowanej i są oddane do powszechnej edycji w wersjach użytkowych, czyli stabilnych w zakresie podstawowych funkcjonalności.

SPIS TREŚCI

  1. Podstawowe dane o bratnich projektach Wedamedii
  2. Bieżące statystyki Wedamedii i jej bratnich projektów (zbiorczo)
  3. Graficzne przedstawienie statystyk Wedamedii i jej bratnich projektów (wykresy)
  4. Graficzne przedstawienie statystyk Wedamedii i jej bratnich projektów (wykresy inne)


Inne statystyki Wedamedii
Ta strona została utworzona przez naszych Użytkowników i jest artykułem własnym Wedamedii, który może być poddawany edycji i uzupełnieniom, korygowanym przez redaktorów i administratorów serwisu. Jego edycje i autorów można zobaczyć tutaj. Możesz go kopiować i udostępniać z zachowaniem praw autorskich: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL